2. kolo (juni)

Nr.TIM5K10K21.1KUKUPNO
1.Ne stišćemo pauze10101030
2.Jacići Roli66820
3.MT respiratori88218
4.Kakanjski rekreativci44513
5.MT tim55111
6.Strava2169
7.DoDaMa3238
8.Tetima Salt City Team1348
9.Samo da se trče1113
10.Zenica Dream Team1113
11.Seke tim1113
12.MM trening1102
13.Ćiro1102
14.Gračanica Running Team1102
15.SK Otočac1102
16.Klub 100 maratona Srbije - Dijasporci1102
17.Fjaka Team1102
18.Gazele Sanus Motusa1102
19.Mladići1102
20.Jacići Peča1001
21.Lud zbunjen normalna1001
22.Koviljka Dream Team1001

5k ekipno

Nr.TIMRez 1Rez 2Rez 3PROSJEKBODOVI
1.Ne stišćemo pauze00:16:2000:17:4900:19:3000:17:5310
2.MT respiratori00:18:4300:19:1000:19:3500:19:098
3.Jacići Roli00:18:0300:19:3500:20:3500:19:246
4.MT tim00:18:0200:19:3100:24:1900:20:375
5.Kakanjski rekreativci00:19:0100:20:5000:22:3500:20:484
6.DoDaMa00:20:1600:21:2400:22:3000:21:233
7.Strava00:21:0500:21:1500:22:2500:21:352
8.MM trening00:18:4500:21:1800:25:1200:21:451
9.Tetima Salt City Team00:19:5300:19:5600:26:0000:21:561
10.Ćiro00:21:5500:23:1300:23:4100:22:561
11.Gračanica Running Team00:20:3100:21:3400:26:5800:23:011
12.SK Otočac00:20:4400:25:0000:25:3400:23:461
13.Samo da se trče00:22:5800:23:3000:25:5400:24:071
14.Jacići Peča00:23:3300:23:5800:24:5900:24:101
15.Lud zbunjen normalna00:23:1800:24:0900:26:2600:24:371
16.Klub 100 maratona Srbije - Dijasporci00:18:5500:28:1700:28:4600:25:191
17.Fjaka Team00:22:5500:26:4700:27:3700:25:461
18.Zenica Dream Team00:25:4700:26:0700:26:2400:26:061
19.Gazele Sanus Motusa00:26:2700:26:3400:27:3600:26:521
20.Mladići00:20:1900:29:5400:34:1100:28:081
21.Seke tim00:21:4100:30:3000:32:3200:28:141
22.Koviljka Dream Team00:28:3600:34:0400:34:4500:32:281

10k ekipno

Nr.TIMRez 1Rez 2Rez 3PROSJEKBODOVI
1.Ne stišćemo pauze00:40:0600:40:2100:41:4800:40:4510
2.MT respiratori00:39:1000:41:3600:41:4700:40:518
3.Jacići Roli00:34:4100:42:4300:46:0000:41:086
4.MT tim00:38:2400:42:1600:53:3100:44:435
5.Kakanjski rekreativci00:41:1800:43:0100:50:0200:44:474
6.Tetima Salt City Team00:44:4200:45:3700:46:1000:45:293
7.DoDaMa00:45:1100:45:4100:45:4100:45:312
8.Gračanica Running Team00:44:2800:47:3400:48:0200:46:411
9.Strava00:44:5700:46:3600:48:5400:46:491
10.Ćiro00:43:4800:49:4200:54:0400:49:111
11.SK Otočac00:44:3900:51:0500:54:0700:49:571
12.Klub 100 maratona Srbije - Dijasporci00:37:3700:59:2900:59:3400:52:131
13.Zenica Dream Team00:49:5700:52:0600:54:5500:52:191
14.Samo da se trče00:49:2600:52:2200:55:5100:52:331
15.Fjaka Team00:49:3800:54:1901:00:3700:54:511
16.Gazele Sanus Motusa00:57:0300:58:0100:58:0100:57:411
17.Mladići00:51:0600:59:5301:09:2301:00:071
18.Seke tim00:49:1601:04:5701:08:5301:01:021

Polumaraton ekipno

Nr.TIMRez 1Rez 2Rez 3PROSJEKBODOVI
1.Ne stišćemo pauze01:26:2701:29:0601:40:5201:32:0810
2.Jacići Roli01:28:0801:37:2701:47:0301:37:328
3.Strava01:42:2001:44:3701:44:4401:43:536
4.Kakanjski rekreativci01:33:3201:43:5302:01:3001:46:185
5.Tetima Salt City Team01:44:5601:47:3301:55:0001:49:094
6.DoDaMa01:48:2901:51:4801:55:0001:51:453
7.MT respiratori01:43:0701:52:5502:12:1501:56:052
8.Seke tim01:49:5502:23:2602:31:5802:15:061
9.Samo da se trče02:04:3802:05:5803:28:5802:33:111
10.MT tim01:59:1302:07:4604:44:2302:57:071
11.Zenica Dream Team02:08:0402:10:0204:44:1003:00:451

5k individualno (ž)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Tea Faber (Ne stišćemo pauze)1989.00:17:49
2.Dijana Manđeralo (Ne stišćemo pauze)1980.00:19:30
3.Iskra Jurić (Samo da se trče)1987.00:22:58
4.Milica Pantić (LZN)1989.00:23:18
5.Katica Petrlić (SK Otočac)1991.00:25:00
6.Naida Husić (ARK Živinice)1990.00:25:05
7.Anamarija Jurković (SK Otočac)1996.00:25:34
8.Erna Zrnić (Zenica DT)1973.00:26:07
9.Elma Kablar (Zenica DT)1982.00:26:24
10.Ana Andrić (Gazele SM)1982.00:26:27
11.Vedrana Stojkić (Gazele SM)1994.00:26:34
12.Josipa Popić (Fjaka Team)1982.00:26:47
13.Lidija Šunjić (Gazele SM)1990.00:27:36
14.Nataša Zlomislić (Gazele SM)1984.00:27:51
15.Adrijana Novak Juka (Gazele SM)1982.00:27:53
16.Slađana Đuderija (Samo da se trče)1972.00:28:39
17.Vlatka Mladineo Gogić (Fjaka Team)1980.00:28:57
18.Samanta Gilice (Klub 100 maratona)1988.00:30:18
19.Ljiljana Gudelj (Seke tim)1986.00:30:30
20.Ivana Jezildžić (MT tim)1994.00:31:24
21.Ivana Gudelj (Seke tim)1986.00:32:32
22.Nađa Mehić (Koviljka DT)1970.00:34:04
23.Danijela Uroić (Koviljka DT)1978.00:34:45

5k individualno (m)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Ante Živković (Ne stišćemo pauze)1990.00:16:20
2.Ersan Bijedić (MT tim)1980.00:18:02
3.Ante Pokrajčić - Slepi (Jacići Roli)1989.00:18:03
4.Marko Kožul (MT respiratori)1993.00:18:43
5.Ivica Hlupić (MM trening)1976.00:18:45
6.Mihal Šulja (Klub 100 maratona)1974.00:18:55
7.Armin Husika (Kakanjski rekreativci)1991.00:19:01
8.Dejan Vidović (MT respiratori)1974.00:19:10
9.Dražen Filipović (MT tim)1980.00:19:31
10.Kristijan Bilić (MT respiratori)1987.00:19:35
11.Bernard Pokrajčić (Jacići Roli)1987.00:19:35
12.Dino Crnkić (Tetima SCT)1988.00:19:53
13.Ivan Đurić (Tetima SCT)1994.00:19:56
14.Mario Čeliković (DoDaMa)1985.00:20:16
15.Drago Majdanac (Mladići)1966.00:20:19
16.Almin Durmić (Gračanica RT)1982.00:20:31
17.Tomislav Pokrajčić (Jacići Roli)1986.00:20:35
18.Josip Laškarin (SK Otočac)1984.00:20:44
19.Esmin Brodlija (Kakanjski rekreativci)1984.00:20:50
20.Edin Pašić (Strava)1982.00:21:05
21.Sanel Uzunović (Strava)1989.00:21:15
22.Anđelko Barić (MM trening)1997.00:21:18
23.Mahir Šabić (Gračanica RT)1990.00:21:34
24.Domagoj Zmaić (DoDaMa)1986.00:21:24
25.Davor Tkalčić (Seke tim)1968.00:21:41
26.Mario Zelenika (Ćiro)1974.00:21:55
27.Jasmin Nukić (ARK Živinice)1989.00:22:24
28.Adis Smajlović (Strava)1978.00:22:25
29.Damir Šetka (DoDaMa)1987.00:22:30
30.Dragan Dusper (Kakanjski rekreativci)1987.00:22:35
31.Goran Gogić (Fjaka Team)1980.00:22:55
32.Teo Klepo (Ćiro)1979.00:23:13
33.Goran Skok (Samo da se trče)1975.00:23:30
34.Jozo Petrović (Jacići Peča)1993.00:23:33
35.Đani Kosović (Ćiro)1971.00:23:41
36.Ivan Pokrajčić (Jacići Peča)1990.00:23:58
37.Miralem Rešidović (LZN)1984.00:24:09
38.Nicolae Golea (MT tim)1990.00:24:19
39.Branimir Pokrajčić (Jacići Peča)1994.00:24:59
40.Marko Koprivnjak (MM trening)1976.00:25:12
41.Edis Kavgić (Strava)1987.00:25:22
42.Zoran Marković (Zenica DT)1974.00:25:47
43.Frane Šalković (Samo da se trče)1985.00:25:54
44.Admir Jahić (Tetima SCT)1973.00:26:00
45.Suad Haračić (Zenica DT)1985.00:26:25
46.Nikola Repanović (LZN)1986.00:26:26
47.Goran Valjak (Strava)1990.00:26:53
48.Nedim Šišić (Gračanica RT)1980.00:26:58
49.Čedomir Ikić (Zenica DT)1975.00:27:14
50.Andro Pivac (Fjaka Team)1980.00:27:37
51.Drago Boroja (Klub 100 maratona)1953.00:28:17
52.Marko Maretić (Koviljka DT)1986.0:28:36
53.Marko Batić (Klub 100 maratona)1946.00:28:46
54.Radomir Mirković (Mladići)1960.00:29:54
55.Vladimir Selec (Mladići)1967.00:34:11

10k individualno (ž)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Tea Faber (Ne stišćemo pauze)1989.00:40:06
2.Lucija Kopić (Ne stišćemo pauze)1993.00:40:21
3.Milica Pantić (LZN)1989.00:48:14
4.Elma Kablar (Zenica DT)1982.00:49:57
5.Katica Petrlić (SK Otočac)1991.00:51:05
6.Iskra Jurić (Samo da se trče)1987.00:52:22
7.Anamarija Jurković (SK Otočac)1996.00:54:07
8.Erna Zrnić (Zenica DT)1973.00:54:55
9.Nataša Zlomislić (Gazele SM)1984.00:57:03
10.Vedrana Stojkić (Gazele SM)1994.00:58:01
11.Ana Andrić (Gazele SM)1982.00:58:01
12.Slađana Đuderija (Samo da se trče)1972.00:59:24
13.Samanta Gilice (Klub 100 maratona)1988.00:59:34
14.Josipa Popić (Fjaka Team)1982.01:00:37
15.Adrijana Novak Juka (Gazele SM)1982.1:00:39
16.Ivana Mladinić (Fjaka Team)1970.1:04:37
17.Ljiljana Gudelj (Seke tim)1986.1:04:57
18.Ivana Gudelj (Seke tim)1986.1:08:53

10k individualno (m)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Ante Pokrajčić - Slepi (Jacići Roli)1989.00:34:41
2.Mihal Šulja (Klub 100 maratona)1974.00:37:37
3.Ersan Bijedić (MT tim)1980.00:38:24
4.Marko Kožul (MT respiratori)1993.00:39:10
5.Miralem Rešidović (LZN)1984.00:40:28
6.Armin Husika (Kakanjski rekreativci)1991.00:41:18
7.Dejan Vidović (MT respiratori)1974.00:41:36
8.Kristijan Bilić (MT respiratori)1987.00:41:47
9.Ante Živković (Ne stišćemo pauze)1990.00:41:48
10.Dražen Filipović (MT tim)1980.00:42:16
11.Bernard Pokrajčić (Jacići Roli)1987.00:42:43
12.Esmin Brodlija (Kakanjski rekreativci)1984.00:43:01
13.Mario Zelenika (Ćiro)1974.00:43:48
14.Almin Durmić (Gračanica RT)1982.00:44:28
15.Josip Laškarin (SK Otočac)1984.00:44:39
16.Dino Crnkić (Tetima SCT)1988.00:44:42
17.Sanel Uzunović (Strava)1989.00:44:57
18.Mario Čeliković (DoDaMa)1985.00:45:11
19.Admir Jahić (Tetima SCT)1973.00:45:37
20.Damir Šetka (DoDaMa)1987.00:45:41
21.Domagoj Zmaić (DoDaMa)1986.00:45:41
22.Tomislav Pokrajčić (Jacići Roli)1986.00:46:00
23.Ivan Đurić (Tetima SCT)1994.00:46:10
24.Edin Pašić (Strava)1982.00:46:36
25.Anis Odobašić (Gračanica RT)1988.00:47:34
26.Samir Šišić (Gračanica RT)1996.00:48:02
27.Adis Smajlović (Strava)1978.00:48:54
28.Davor Tkalčić (Seke tim)1968.00:49:16
29.Željko Borić (Samo da se trče)1971.00:49:26
30.Goran Gogić (Fjaka Team)1980.00:49:38
31.Đani Kosović (Ćiro)1971.00:49:42
32.Jasmin Nukić (ARK Živinice)1989.00:50:01
33.Eldin Omeragić (Kakanjski rekreativci)1987.00:50:02
34.Ivan Pokrajčić (Jacići Peča)1990.00:50:10
35.Drago Majdanac (Mladići)1966.00:51:06
36.Zoran Marković (Zenica DT)1974.0:52:06
37.Edis Kavgić (Strava)1987.00:52:40
38.Nicolae Golea (MT tim)1990.00:53:31
39.Teo Klepo (Ćiro)1979.00:54:04
40.Andro Pivac (Fjaka Team)1980.00:54:19
41.Nedim Šišić (Gračanica RT)1980.00:54:24
42.Goran Skok (Samo da se trče)1975.00:55:51
43.Čedomir Ikić (Zenica DT)1975.00:57:42
44.Suad Haračić (Zenica DT)1985.00:58:38
45.Frane Šalković (Samo da se trče)1985.00:59:08
46.Marko Batić (Klub 100 maratona)1946.0:59:29
47.Vladimir Selec (Mladići)1967.00:59:53
48.Drago Boroja (Klub 100 maratona)1953.1:00:16
49.Radomir Mirković (Mladići)1960.01:09:23

Polumaraton individualno (ž)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Tea Faber (Ne stišćemo pauze)1989.01:29:06
2.Dijana Manđeralo (Ne stišćemo pauze)1980.01:40:52
3.Naida Husić (ARK Živinice)1990.01:53:17
4.Ivana Gudelj (Seke tim)1986.02:23:26
5.Ljiljana Gudelj (Seke tim)1986.02:31:58
6.Slađana Đuderija (Samo da se trče)1972.03:28:58
7.Elma Kablar (Zenica DT)1982.04:44:10

Polumaraton individualno (m)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Ante Živković (Ne stišćemo pauze)1990.01:26:27
2.Ante Pokrajčić - Slepi (Jacići Roli)1989.01:28:08
3.Armin Husika (Kakanjski rekreativci)1991.01:33:32
4.Bernard Pokrajčić (Jacići Roli)1987.01:37:27
5.Edin Pašić (Strava)1982.01:42:20
6.Dejan Vidović (MT respiratori)1974.01:43:07
7.Esmin Brodlija (Kakanjski rekreativci)1984.01:43:53
8.Sanel Uzunović (Strava)1989.01:44:37
9.Adis Smajlović (Strava)1978.01:44:44
10.Dino Crnkić (Tetima SCT)1988.01:44:56
11.Tomislav Pokrajčić (Jacići Roli)1986.01:47:03
12.Ivan Đurić (Tetima SCT)1994.01:47:33
13.Domagoj Zmaić (DoDaMa)1986.01:48:29
14.Davor Tkalčić (Seke tim)1968.01:49:55
15.Mario Čeliković (DoDaMa)1985.01:51:48
16.Đani Kosović (Ćiro)1971.01:51:54
17.Kristijan Bilić (MT respiratori)1987.01:52:55
18.Damir Šetka (DoDaMa)1987.01:55:00
19.Admir Jahić (Tetima SCT)1973.01:55:00
20.Teo Klepo (Ćiro)1979.01:55:47
21.Dražen Filipović (MT tim)1980.01:59:13
22.Eldin Omeragić (Kakanjski rekreativci)1987.02:01:30
23.Željko Borić (Samo da se trče)1971.02:04:38
24.Frane Šalković (Samo da se trče)1985.02:05:58
25.Nicolae Golea (MT tim)1990.02:07:46
26.Čedomir Ikić (Zenica DT)1975.02:08:04
27.Suad Haračić (Zenica DT)1985.02:10:02
28.Marko Kožul (MT respiratori)1993.02:12:15
29.Marko Batić (Klub 100 maratona)1946.02:18:15
30.Drago Boroja (Klub 100 maratona)1953.02:25:14
31.Ersan Bijedić (MT tim)1980.04:44:23

Najnovije

1. NOVOTRAVNIČKA PETICA: Na “lažnoj petici” postolja preslikana iz Kiseljaka; solidnih 186 finišera

Moje trčanje – trcanje.net Trka je imala vrlo solidnih 186 finišera. Najbolji među njima su bili u...

PANDEMIJSKI TRKAČKI BOOM: Broj trkača veći; glavna motivacija je zdravlje

Moje trčanje – trcanje.net Studija RunRepeat je obuhvatila 3.961 trkača. Neki od zaključaka su: - 28.76% trkača je...

(VIDEO) DAVOR VIDOVIĆ: Prezadovoljan sam radom trkača u MT trening klubu

Piše: Ersan Bijedić Tamo sam ga snimio poslije njegove trke na rastrčavanju, a na mom 33....

DODATNI BENEFITI: Zdrave navike prije, za vrijeme i nakon treninga

Pripremio: Dražen Filipović Kroz ovaj članak pokušat ćemo skrenuti pažnju kako dodatno povećati benefite treniranja kroz...

(VIDEO) SESTRE GUDELJ: Ivana i Ljiljana podrška velikom broju trka u regiji

Moje trčanje – trcanje.net Blizanke Gudelj učestvuju na velikom broju trkačkih manifestacija u BiH, vjerovatno više...
error: Sadržaj je zaštićen!
X

Naš portal koristi tzv. kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. više informacija

Postavke kolačića možete kontrolirati i konfigurirati u Vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se s korištenjem kolačića.

Zatvori