1. kolo (maj)

Nr.TIM5K10K21.1KUKUPNO
1.ŽESTOKA & BRZI10101030
2.NE STIŠĆEMO PAUZE88824
3.MT RESPIRATORI66618
4.JACIĆI ROLI55515
5.CR 387 14149
6.CR 387 23418
7.SOGO RUN CLUB2215
8.AK PACE B1124
9.MLADIĆI134
10.ARK MODRIČA TEAM 11113
11.TETIMA SALT CITY TEAM1113
12.MT TIM1113
13.JACIĆI PEČA1113
14.AK PACE A1113
15.AK PACE C1113
16.DRIMM TIM1113
17.KAKANJSKI REKREATIVCI1113
18.DODAMA1113
19.GRAČANICA RUNNING TEAM1113
20.AK PACE D1113
21.ĆIRO1113
22.LUD ZBUNJEN NORMALNA1113
23.SD ULTRA BIHAĆ1113
24.SAMO DA SE TRČE1113
25.ARK ŽIVINICE1113
26.ZENICA DREAM TEAM1113
27.OTPISANI1113
28.KLUB 100 MARATONA SRBIJE - DIJASPORCI1113
29.FJAKA TEAM1113
30.SOMARATONCI1113
31.SEKE TIM1113
32.SK OTOČAC112
33.UGLJEVIK MINERS112
34.TROZUBAC112
35.GAZELE SANUS MOTUSA112
36.AK PULS112
37.MM TRENING11
38.KOVILJKA DREAM TEAM11
39.SANUS MOTUS COACH TEAM 111

5k ekipno

Nr.TIMRez 1Rez 2Rez 3PROSJEKBODOVI
1.Žestoka & brzi00:17:3700:17:4300:19:0900:18:0910
2.Ne stišćemo pauze00:16:2300:19:0900:19:2300:18:188
3.MT respiratori00:18:4700:18:5500:19:0800:18:566
4.Jacići Roli00:17:0800:19:4100:20:5700:19:155
5.CR 387 100:18:2900:19:2800:20:1900:19:254
6.CR 387 200:17:5500:19:3000:21:2500:19:363
7.Sogo Run Club00:18:3000:18:5700:22:3000:19:592
8.ARK Modriča Team 100:18:5200:19:3600:22:2400:20:171
9.Tetima Salt City Team00:19:5300:20:4100:21:0300:20:321
10.AK Pace B00:19:3000:20:5300:21:5800:20:471
11.MT tim00:18:2600:19:0700:24:5500:20:491
12.Jacići Peča00:19:4200:19:4900:23:0800:20:531
13.SK Otočac00:19:0800:21:3600:22:0000:20:541
14.AK Pace A00:19:4300:21:4000:23:1400:21:321
15.AK Pace C00:20:1700:20:5800:23:2800:21:341
16.DRIMM tim00:21:3000:21:3200:21:5200:21:381
17.Kakanjski rekreativci00:20:0600:20:4900:24:1500:21:431
18.DoDaMa00:20:2500:22:1700:22:3000:21:441
19.Ugljevik miners00:17:5700:21:5900:26:1600:22:041
20.AK Puls00:20:5100:22:3400:22:4900:22:041
21.Gračanica Running Team00:21:2100:21:5700:23:2100:22:131
22.Ak Pace D00:21:2000:21:2600:24:5700:22:341
23.MM trening00:18:5600:22:0800:26:4900:22:371
24.Ćiro00:22:4700:22:4700:22:5000:22:481
25.Lud zbunjen normalna00:18:2200:24:4500:25:3700:22:541
26.SD Ultra Bihać00:20:3900:23:4500:25:3100:23:181
27.Samo da se trče00:23:1400:23:1900:24:5400:23:491
28.ARK Živinice00:22:4000:25:1200:25:2500:24:251
29.Zenica Dream Team00:21:5800:25:3100:26:2700:24:381
30.Otpisani00:22:5100:24:5000:26:2200:24:411
31.Klub 100 maratona Srbije - Dijasporci00:19:1800:26:4600:28:2300:24:491
32.Fjaka Team00:23:3500:24:2100:26:3600:24:501
33.Mladići00:20:1400:24:5300:31:0300:25:231
34.Somaratonci00:20:2500:22:4300:33:5500:25:411
35.Seke tim00:22:0100:27:5900:28:5600:26:181
36.Trozubac00:21:3300:27:3100:30:4400:26:361
37.Gazele Sanus Motusa00:26:1500:26:3900:28:0500:26:591
38.Koviljka Dream Team00:36:0100:36:1700:37:3800:36:381

10k ekipno

Nr.TIMRez 1Rez 2Rez 3PROSJEKBODOVI
1.Žestoka & brzi00:36:4700:36:4900:39:5200:37:4910
2.Ne stišćemo pauze00:39:2100:40:3600:41:1100:40:228
3.MT respiratori00:39:4600:40:1000:41:1600:40:246
4.Jacići Roli00:36:1400:42:5200:43:3700:40:545
5.CR 387 200:39:2700:41:0200:46:1600:42:154
6.Ugljevik miners00:41:2200:41:5400:44:1300:42:293
7.Sogo Run Club00:40:3500:41:5900:50:2000:44:182
8.Jacići Peča00:40:4800:42:5900:49:1900:44:221
9.Ak Pace D00:39:0300:44:2500:50:0100:44:291
10.CR 387 100:39:3600:43:4400:50:3700:44:391
11.ARK Modriča Team 100:40:1500:43:1500:50:3400:44:411
12.MT tim00:38:0500:40:2100:55:5200:44:461
13.Tetima Salt City Team00:44:5100:44:5300:44:5400:44:521
14.AK Pace A00:42:4400:45:5800:46:1000:44:571
15.Kakanjski rekreativci00:41:1500:43:4600:49:5200:44:571
16.AK Pace C00:42:3700:44:3900:48:1100:45:091
17.SK Otočac00:40:3300:45:1300:50:4900:45:311
18.DRIMM tim00:45:0100:46:1000:46:2200:45:511
19.AK Pace B00:41:5800:47:4600:48:1400:45:591
20.Gračanica Running Team00:44:5400:45:3700:49:1400:46:351
21.DoDaMa00:44:2900:46:1500:49:5200:46:521
22.Ćiro00:43:1200:48:0100:49:2700:46:531
23.Somaratonci00:45:4200:50:0300:50:3500:48:461
24.Lud zbunjen normalna00:44:0000:50:1300:53:4100:49:181
25.Trozubac00:45:1100:46:2501:00:5500:50:501
26.Klub 100 maratona Srbije - Dijasporci00:38:5200:54:4701:02:3400:52:041
27.ARK Živinice00:51:4500:52:2500:53:5800:52:421
28.Samo da se trče00:51:2600:52:3900:54:0700:52:441
29.Fjaka Team00:48:2500:53:2600:57:1000:53:001
30.SD Ultra Bihać00:43:0700:53:5001:05:2600:54:071
31.Zenica Dream Team00:55:2800:56:2400:56:4800:56:131
32.Gazele Sanus Motusa00:53:5900:53:5901:02:5600:56:581
33.Otpisani00:51:0300:52:1601:14:1100:59:101
34.Seke tim00:57:2801:03:5001:08:5801:03:251
35.Sanus Motus Coach Team 100:49:3900:51:3101:41:1901:07:291

Polumaraton ekipno

Nr.TIMRez 1Rez 2Rez 3PROSJEKBODOVI
1.Žestoka & brzi01:23:1201:23:2501:33:2501:26:4010
2.Ne stišćemo pauze01:28:2601:28:2701:30:5701:29:168
3.MT respiratori01:29:4901:31:5201:32:1501:31:186
4.Jacići Roli01:18:3401:36:5201:39:1501:31:335
5.CR 387 101:31:3901:34:2201:35:2601:33:494
6.Mladići01:30:5701:36:1501:36:1601:34:293
7.AK Pace B01:33:2001:33:4001:40:1201:35:442
8.MT tim01:23:4801:30:0901:57:1001:37:021
9.CR 387 201:31:2901:34:5701:48:4601:38:241
10.Tetima Salt City Team01:35:1101:39:1401:43:1801:39:141
11.Jacići Peča01:35:0101:36:1001:46:4001:39:171
12.AK Pace C01:33:3401:34:0001:54:3001:40:411
13.DRIMM tim01:40:1901:46:4701:50:0401:45:431
14.Gračanica Running Team01:43:2501:48:0001:48:0001:46:281
15.AK Pace A01:39:0101:45:4601:55:5201:46:531
16.AK Pace D01:36:4701:44:2101:59:5401:47:001
17.Ćiro01:39:4001:49:4101:56:1001:48:301
18.Kakanjski rekreativci01:37:1601:48:5202:01:1801:49:081
19.Somaratonci01:41:2001:48:1602:00:3901:50:051
20.Klub 100 maratona Srbije - Dijasporci01:26:5102:03:1602:14:1501:54:471
21.DoDaMa01:55:3001:57:0701:58:1201:56:561
22.SD Ultra Bihać01:36:3202:07:1602:07:1601:57:011
23.ARK Živinice01:57:4301:57:4301:59:3201:58:191
24.ARK Modriča Team 101:32:4101:55:4702:33:5902:00:491
25.Lud zbunjen normalna01:54:1201:54:1602:17:2602:01:581
26.Zenica Dream Team01:50:3702:07:0702:08:5902:02:141
27.Samo da se trče01:56:5602:07:1602:08:3702:04:161
28.Ugljevik miners01:31:4701:33:5003:12:1602:05:571
29.AK Puls02:01:2702:11:2402:06:0602:06:191
30.Sogo Run Club01:51:0102:04:0902:24:1302:06:271
31.Fjaka Team01:59:3502:03:0002:16:4902:06:281
32.Seke tim01:59:2102:17:1902:37:1202:17:571
33.Otpisani02:02:1402:04:2302:55:5402:20:501

5k individualno (ž)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Lucija Kopić (Ne stišćemo pauze)1993.00:19:09
2.Andrea Tuđa (Žestoka & brzi)1987.00:19:09
3.Dijana Manđeralo (Ne stišćemo pauze)1980.00:19:23
4.Alma Hrnjić (CR 387 1)1997.00:19:28
5.Adela Čomor (AK Pace B)1994.00:19:30
6.Ivana Biškup (DRIMM tim)1983.00:21:52
7.Vesna Ćavar (AK Puls)1977.00:22:49
8.Iskra Jurić (Samo da se trče)1987.00:23:14
9.Emina Kavazović (AK Pace A)2003.00:23:49
10.Kai Ochiai (Sogo Run Club)1991.00:24:00
11.Irma Kristić (Sanus Motus CT1)1990.00:24:41
12.Milica Pantić (LZN)1989.00:24:45
13.Neda Kudić (ARK Živinice)1986.00:25:12
14.Naida Husić (ARK Živinice)1990.00:25:25
15.Erna Zrnić (Zenica DT)1973.00:25:31
16.Jelena Simić (LZN)1982.00:25:37
17.Lidija Šunjić (Gazele SM)1990.00:26:15
18.Dragana Petrić (Otpisani)1981.00:26:22
19.Elma Kablar (Zenica DT)1982.00:26:27
20.Vedrana Stojkić (Gazele SM)1994.00:26:39
21.Josipa Popić (Fjaka Team)1982.00:26:36
22.Đemka Novak (Trozubac)1980.00:27:31
23.Slađana Đuderija (Samo da se trče)1972.00:27:52
24.Ivana Gudelj (Seke tim)1986.00:27:59
25.Adrijana Novak Juka (Gazele SM)1982.00:28:05
26.Ana Andrić (Gazele SM)1982.00:28:14
27.Vlatka Mladineo Gogić (Fjaka Team)1980.00:28:46
28.Ljiljana Gudelj (Seke tim)1986.00:28:56
29.Ivana Mladinić (Fjaka Team)1970.00:29:17
30.Nataša Zlomislić (Gazele SM)1984.00:29:22
31.Ivana Jezildžić (MT tim)1994.00:29:36
32.Samanta Gilice (Klub 100 maratona)1988.00:30:03
33.Aldijana Žuljević (AK Pace D)1990.00:32:11
34.Bojana Marić (Somaratonci)1984.00:33:55
35.Tijana Kabić (Somaratonci)1984.00:34:09
36.Dajana Stevanović (Otpisani)1994.00:35:02
37.Ljilja Lukić (MT tim)1974.00:35:41
38.Nađa Mehić (Koviljka DT)1970.00:36:01
39.Danijela Uroić (Koviljka DT)1978.00:36:17
40.Anamarija Pejić (Koviljka DT)1990.00:37:38

5k individualno (m)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Ante Živković (Ne stišćemo pauze)1990.00:16:23
2.Ante Pokrajčić - Slepi (Jacići Roli)1989.00:17:08
3.Nikola Gregurek (Žestoka & brzi)1985.00:17:37
4.Mario Pavlaković (Žestoka & brzi)1986.00:17:43
5.Adi Šaljić (CR 387 2)2001.00:17:55
6.Stefan Đukić (Ugljevik miners)1987.00:17:57
7.Miralem Rešidović (LZN)1984.00:18:22
8.Ersan Bijedić (MT tim)1980.00:18:26
9.Alen Raonić (CR 387 1)1985.00:18:29
10.Marco Pellegrini (Sogo Run Club)1984.00:18:30
11.Marko Kožul (MT respiratori)1993.00:18:47
12.Danilo Vasiljević (ARK Modriča)1985.00:18:52
13.Kristijan Bilić (MT respiratori)1987.00:18:55
14.Ivica Hlupić (MM trening)1976.00:18:56
15.Quint Oga Baldwin (Sogo Run Club)1982.00:18:57
16.Dražen Filipović (MT tim)1980.00:19:07
17.Dejan Vidović (MT respiratori)1974.00:19:08
18.Emir Hadžić (SK Otočac)1977.00:19:08
19.Petko Drakulić (Žestoka & brzi)1974.00:19:09
20.Mihal Šulja (Klub 100 maratona)1974.00:19:18
21.Ibrahim Zubača (CR 387 2)1989.00:19:30
22.Žarko Jovanović (ARK Modriča)1987.00:19:36
23.Bernard Pokrajčić (Jacići Roli)1987.00:19:41
24.Ivan Pokrajčić (Jacići Peča)1990.00:19:42
25.Faris Begluk (AK Pace A)2000.00:19:43
26.Vladimir Pokrajčić (Jacići Peča)1992.00:19:49
27.Dino Crnkić (Tetima SCT)1988.00:19:53
28.Armin Husika (Kakanjski rekreativci)1991.00:20:06
29.Drago Majdanac (Mladići)1966.00:20:14
30.Kenan Halvadžija (AK Pace C)1982.00:20:17
31.Darko Lončar (CR 387 1)1978.00:20:19
32.Đorđe Munjas (Somaratonci)1978.00:20:25
33.Mario Čeliković (DoDaMa)1985.00:20:25
34.Haris Mašić (SD Ultra Bihać)1985.00:20:39
35.Admir Jahić (Tetima SCT)1973.00:20:41
36.Esmin Brodlija (Kakanjski rekreativci)1984.00:20:49
37.Krešimir Sliško (AK Puls)1965.00:20:51
38.Vedad Piralić (AK Pace B)2004.00:20:53
39.Tomislav Pokrajčić (Jacići Roli)1986.00:20:57
40.Nedim Efendić (AK Pace C)1994.00:20:58
41.Ivan Đurić (Tetima SCT)1994.00:21:03
42.Slaviša Simić (Ugljevik deminers 1)1981.00:21:07
43.Feđa Špuren (Ak Pace D)1986.00:21:20
44.Almin Durmić (Gračanica RT)1982.00:21:21
45.Adnan Selimagić (CR 387 2)1983.00:21:25
46.Mahir Mujić (Ak Pace D)1991.00:21:26
47.Miroslav Đerić (DRIMM tim)1984.00:21:30
48.Mario Lovrić (DRIMM tim)1981.00:21:32
49.Aleksandar Iličić (Trozubac)1994.00:21:33
50.Josip Laškarin (SK Otočac)1984.00:21:36
51.Muamer Ćosić (AK Pace A)1990.00:21:40
52.Božidar Stanišić (Ugljevik deminers 1)1986.00:21:52
53.Mahir Šabić (Gračanica RT)1990.00:21:57
54.Zoran Marković (Zenica DT)1974.00:21:58
55.Aldin Muminović (AK Pace B)1985.00:21:58
56.Željko Pavlović (Ugljevik miners)1987.00:21:59
57.Damir Grbac (SK Otočac)1986.00:22:00
58.Davor Tkalčić (Seke tim)1968.00:22:01
59.Anđelko Barić (MM trening)1997.00:22:08
60.Damir Šetka (DoDaMa)1987.00:22:17
61.Stefan Jenko (ARK Modriča)1988.00:22:24
62.Domagoj Zmaić (DoDaMa)1986.00:22:30
63.Torsten Bielig (Sogo Run Club)1984.00:22:30
64.Drago Jurič (AK Puls)1962.00:22:34
65.Jasmin Nukić (ARK Živinice)1989.00:22:40
66.Milan Kovačić (Somaratonci)1988.00:22:43
67.Đani Kosović (Ćiro)1971.00:22:47
68.Mario Zelenika (Ćiro)1974.00:22:47
69.Teo Klepo (Ćiro)1979.00:22:50
70.Nenad Erić (Otpisani)1987.00:22:51
71.Adnan Ćatović (CR 387 2)1981.00:23:02
72.Vedran Markotić (Sanus Motus CT1)1985.00:23:03
73.Branimir Pokrajčić (Jacići Peča)1994.00:23:08
74.Edin Badžak (AK Pace A)1976.00:23:14
75.Goran Skok (Samo da se trče)1975.00:23:19
76.Samir Šišić (Gračanica RT)1996.00:23:21
77.Edin Ličina (AK Pace C)1988.00:23:28
78.Goran Gogić (Fjaka Team)1980.00:23:35
79.Jozo Petrović (Jacići Peča)1993.00:23:43
80.Anel Ramić (SD Ultra Bihać)1977.00:23:45
81.Ante Pokrajčić - Roli (Jacići Roli)1985.00:24:10
82.Eldin Omeragić (Kakanjski rekreativci)1987.00:24:15
83.Andro Pivac (Fjaka Team)1980.00:24:21
84.Nedim Šišić (Gračanica RT)1980.00:24:37
85.Rade Stevanović (Otpisani)1989.00:24:50
86.Goran Puškar (Mladići)1974.00:24:53
87.Željko Borić (Samo da se trče)1971.00:24:54
88.Nicolae Golea (MT tim)1990.00:24:55
89.Selmin Pamuk (Ak Pace D)1979.00:24:57
90.Đoko Bursać (GB3 Timing)1985.00:25:07
91.Mirza Šišić (SD Ultra Bihać)1985.00:25:31
92.Dražen Pezer (GB3 Timing)1986.00:26:23
93.Velibor Aleksić (Ugljevik miners)1975.00:26:16
94.Jasmin Hondo (AK Pace D)1989.00:26:18
95.Dragan Dusper (Kakanjski rekreativci)1987.00:26:30
96.Sanjin Žuljević (AK Pace C)1986.00:26:38
97.Miloš Kostić (Klub 100 maraton)1941.00:26:46
98.Marko Koprivnjak (MM trening)1976.00:26:49
99.Anis Odobašić (Gračanica RT)1988.00:26:59
100.Čedomir Ikić (Zenica DT)1975.00:27:10
101.Frane Šalković (Samo da se trče)1985.00:27:18
102.Nikola Repanović (LZN)1986.00:27:27
103.Bojan Marinković (Otpisani)1989.00:27:52
104.Suad Haračić (Zenica DT)1985.00:28:00
105.Marko Batić (Klub 100 maratona)1946.00:28:23
138.Eldar Hrustemović (ARK Živinice)1995.00:30:05
139.Amir Abdihodžić (SD Ultra Bihać)1986.00:30:31
140.Harun Hubo (Trozubac)1996.00:30:44
141.Vladimir Selec (Mladići)1967.00:31:03
142.Drago Boroja (Klub 100 maratona)1953.00:31:08
144.Aldin Velić (Trozubac)1993.00:33:06
152.Atila Sič (Somaratonci)1973.00:39:57
153.Mladen Dragonjić (Ugljevik miners)1987.00:45:06
154.Rasim Junuzović (SD Ultra Bihać)1975.00:47:51

10k individualno (ž)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Alma Hrnjić (CR 387 1)1997.00:39:36
2.Andrea Tuđa (Žestoka & brzi)1987.00:39:52
3.Lucija Kopić (Ne stišćemo pauze)1993.00:40:36
4.Dijana Manđeralo (Ne stišćemo pauze)1980.00:41:11
5.Ivana Biškup (DRIMM tim)1983.00:45:01
6.Emina Kavazović (AK Pace A)2003.00:46:10
7.Adela Čomor (AK Pace B)1994.00:47:46
8.Irma Kristić (Sanus Motus CT1)1990.00:49:39
9.Milica Pantić (LZN)1989.00:50:13
10.Tijana Kabić (Somaratonci)1984.00:50:35
11.Ivana Perlain Uzunović (CR 387 1)1975.00:50:37
12.Kai Ochiai (Sogo Run Club)1991.00:51:32
13.Naida Husić (ARK Živinice)1990.00:51:45
14.Dragana Petrić (Otpisani)1981.00:52:16
15.Neda Kudić (ARK Živinice)1986.00:52:25
16.Iskra Jurić (Samo da se trče)1987.00:52:39
17.Jelena Simić (LZN)1982.00:53:41
18.Lidija Šunjić (Gazele SM)1990.00:53:59
19.Nataša Zlomislić (Gazele SM)1984.00:53:59
20.Erna Zrnić (Zenica DT)1973.00:55:28
21.Elma Kablar (Zenica DT)1982.00:56:48
22.Slađana Đuderija (Samo da se trče)1972.00:56:54
23.Josipa Popić (Fjaka Team)1982.00:57:10
24.Ivana Mladinić (Fjaka Team)1970.01:00:40
25.Đemka Novak (Trozubac)1980.01:00:55
26.Vlatka Mladineo Gogić (Fjaka Team)1980.01:01:14
27.Ana Andrić (Gazele SM)1982.01:02:56
28.Adrijana Novak Juka (Gazele SM)1982.01:02:56
29.Ljiljana Gudelj (Seke tim)1986.01:03:50
30.Ivana Jezildžić (MT tim)1994.01:04:52
31.Ivana Gudelj (Seke tim)1986.01:08:58
32.Aldijana Žuljević (AK Pace D)1990.01:09:09
33.Ljilja Lukić (MT tim)1974.01:12:44
34.Dajana Stevanović (Otpisani)1994.01:14:11

10k individualno (m)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Ante Pokrajčić - Slepi (Jacići Roli)1989.00:36:14
2.Nikola Gregurek (Žestoka & brzi)1985.00:36:47
3.Mario Pavlaković (Žestoka & brzi)1986.00:36:49
4.Ersan Bijedić (MT tim)1980.00:38:05
5.Mihal Šulja (Klub 100 maratona)1974.00:38:52
6.Mahir Mujić (Ak Pace D)1991.00:39:03
7.Drago Majdanac (Mladići)1966.00:39:07
8.Ante Živković (Ne stišćemo pauze)1990.00:39:21
9.Adi Šaljić (CR 387 2)2001.00:39:27
10.Marko Kožul (MT respiratori)1993.00:39:46
11.Dejan Vidović (MT respiratori)1974.00:40:10
12.Danilo Vasiljević (ARK Modriča)1985.00:40:15
13.Dražen Filipović (MT tim)1980.00:40:21
14.Emir Hadžić (SK Otočac)1977.00:40:33
15.Marco Pellegrini (Sogo Run Club)1984.00:40:35
16.Ivan Pokrajčić (Jacići Peča)1990.00:40:48
17.Ibrahim Zubača (CR 387 2)1989.00:41:02
18.Armin Husika (Kakanjski rekreativci)1991.00:41:15
19.Kristijan Bilić (MT respiratori)1987.00:41:16
20.Stefan Đukić (Ugljevik miners)1989.00:41:22
21.Mladen Stevanović (Ugljevik miners)1987.00:41:54
22.Vedad Piralić (AK Pace B)2004.00:41:58
23.Quint Oga Baldwin (Sogo Run Club)1982.00:41:59
24.Kenan Halvadžija (AK Pace C)1982.00:42:37
25.Faris Begluk (AK Pace A)2000.00:42:44
26.Bernard Pokrajčić (Jacići Roli)1987.00:42:52
27.Vladimir Pokrajčić (Jacići Peča)1992.00:42:59
28.Haris Mašić (SD Ultra Bihać)1985.00:43:07
29.Mario Zelenika (Ćiro)1974.00:43:12
30.Matej Janjić (Žestoka & brzi)1991.00:43:14
31.Žarko Jovanović (ARK Modriča)1987.00:43:15
32.Tomislav Pokrajčić (Jacići Roli)1986.00:43:37
33.Alen Raonić (CR 387 1)1985.00:43:44
34.Esmin Brodlija (Kakanjski rekreativci)1984.00:43:46
35.Miralem Rešidović (LZN)1984.00:44:00
36.Željko Pavlović (Ugljevik miners)1987.00:44:13
37.Feđa Špuren (Ak Pace D)1986.00:44:25
38.Damir Šetka (DoDaMa)1987.00:44:29
39.Nedim Efendić (AK Pace C)1994.00:44:39
40.Admir Jahić (Tetima SCT)1973.00:44:51
41.Ivan Đurić (Tetima SCT)1994.00:44:53
42.Dino Crnkić (Tetima SCT)1988.00:44:54
43.Almin Durmić (Gračanica RT)1982.00:44:54
44.Harun Hubo (Trozubac)1996.00:45:11
45.Josip Laškarin (SK Otočac)1984.00:45:13
46.Vladimir Selec (Mladići)1967.00:45:27
47.Mahir Šabić (Gračanica RT)1990.00:45:37
48.Đorđe Munjas (Somaratonci)1978.00:45:42
49.Muamer Ćosić (AK Pace A)1990.00:45:58
50.Mario Lovrić (DRIMM tim)1981.00:46:10
51.Mario Čeliković (DoDaMa)1985.00:46:15
52.Adnan Selimagić (CR 387 2)1983.00:46:16
53.Miroslav Đerić (DRIMM tim)1984.00:46:22
54.Aleksandar Iličić (Trozubac)1994.00:46:25
55.Adnan Ćatović (CR 387 2)1981.00:46:37
56.Slaviša Simić (Ugljevik deminers 1)1981.00:47:05
57.Đani Kosović (Ćiro)1971.00:48:01
58.Edin Ličina (AK Pace C)1988.00:48:11
59.Aldin Muminović (AK Pace B)1985.00:48:14
60.Goran Gogić (Fjaka Team)1980.00:48:25
61.Božidar Stanišić (Ugljevik deminers 1)1986.00:48:33
62.Anis Odobašić (Gračanica RT)1988.00:49:14
63.Branimir Pokrajčić (Jacići Peča)1994.00:49:19
64.Teo Klepo (Ćiro)1979.00:49:27
65.Domagoj Zmaić (DoDaMa)1986.00:49:52
66.Dragan Dusper (Kakanjski rekreativci)1987.00:49:52
67.Selmin Pamuk (Ak Pace D)1979.00:50:01
68.Atila Sič (Somaratonci)1973.00:50:03
69.Dodong Sanrick (Sogo Run Club)1985.00:50:20
70.Edin Badžak (AK Pace A)1976.00:50:25
71.Stefan Jenko (ARK Modriča)1988.00:50:34
72.Jozo Petrović (Jacići Peča)1993.00:50:36
73.Samir Šišić (Gračanica RT)1996.00:50:41
74.Damir Grbac (SK Otočac)1986.00:50:49
75.Nenad Erić (Otpisani)1987.00:51:03
76.Goran Skok (Samo da se trče)1975.00:51:26
77.Vedran Markotić (Sanus Motus CT1)1985.00:51:31
78.Eldin Omeragić (Kakanjski rekreativci)1987.00:53:23
79.Andro Pivac (Fjaka Team)1980.00:53:26
80.Dražen Pezer (GB3 Timing)1986.00:53:28
81.Đoko Bursać (GB3 Timing)1985.00:53:29
82.Milan Kovačić (Somaratonci)1988.00:53:32
83.Anel Ramić (SD Ultra Bihać)1977.00:53:50
84.Jasmin Nukić (ARK Živinice)1989.00:53:58
85.Željko Borić (Samo da se trče)1971.00:54:07
86.Miloš Kostić (Klub 100 maraton)1941.00:54:47
87.Nikola Repanović (LZN)1986.00:55:00
88.Jasmin Hondo (AK Pace D)1989.00:55:46
89.Nicolae Golea (MT tim)1990.00:55:52
90.Nedim Šišić (Gračanica RT)1980.00:56:15
91.Čedomir Ikić (Zenica DT)1975.00:56:24
92.Frane Šalković (Samo da se trče)1985.00:56:32
93.Sanjin Žuljević (AK Pace C)1986.00:56:48
94.Davor Tkalčić (Seke tim)1968.00:57:28
95.Suad Haračić (Zenica DT)1985.00:59:26
96.Ante Pokrajčić - Roli (Jacići Roli)1985.00:59:28
97.Marko Batić (Klub 100 maratona)1946.01:02:34
98.Drago Boroja (Klub 100 maratona)1953.01:02:49
99.Zoran Marković (Zenica DT)1974.01:04:12
100.Amir Abdihodžić (SD Ultra Bihać)1986.01:05:26
101.Rasim Junuzović (SD Ultra Bihać)1975.01:07:07
102.Mirza Šišić (SD Ultra Bihać)1985.01:34:59
103.Zoran Bilić (Sanus Motus CT1)1987.01:41:19

Polumaraton individualno (ž)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Lucija Kopić (Ne stišćemo pauze)1993.01:28:27
2.Dijana Manđeralo (Ne stišćemo pauze)1980.01:30:14
3.Adela Čomor (AK Pace B)1994.01:33:20
4.Andrea Tuđa (Žestoka & brzi)1987.01:33:25
5.Alma Hrnjić (CR 387 1)1997.01:35:26
6.Ivana Biškup (DRIMM tim)1983.01:40:19
7.Bojana Marić (Somaratonci)1984.01:48:16
8.Jelena Simić (LZN)1982.01:54:12
9.Milica Pantić (LZN)1989.01:54:16
10.Emina Kavazović (AK Pace A)2003.01:55:52
11.Iskra Jurić (Samo da se trče)1987.01:56:56
12.Neda Kudić (ARK Živinice)1986.01:57:43
13.Naida Husić (ARK Živinice)1990.01:59:32
14.Dragana Petrić (Otpisani)1981.02:02:14
15.Vesna Ćavar (AK Puls)1977.02:06:06
16.Slađana Đuderija (Samo da se trče)1972.02:08:37
17.Erna Zrnić (Zenica DT)1973.02:08:59
18.Tijana Kabić (Somaratonci)1984.02:14:22
19.Josipa Popić (Fjaka Team)1982.02:16:49
20.Ivana Gudelj (Seke tim)1986.02:17:19
21.Vlatka Mladineo Gogić (Fjaka Team)1980.02:19:34
22.Elma Kablar (Zenica DT)1982.02:23:34
23.Ivana Mladinić (Fjaka Team)1970.02:23:42
24.Kai Ochiai (Sogo Run Club)1991.02:24:13
25.Ljiljana Gudelj (Seke tim)1986.02:37:12
26.Dajana Stevanović (Otpisani)1994.02:55:54

Polumaraton individualno (m)

Nr.IME I PREZIMEGODIŠTEREZULTAT
1.Ante Pokrajčić - Slepi (Jacići Roli)1989.01:18:34
2.Nikola Gregurek (Žestoka & brzi)1985.01:23:12
3.Mario Pavlaković (Žestoka & brzi)1986.01:23:25
4.Ersan Bijedić (MT tim)1980.01:23:48
5.Mihal Šulja (Klub 100 maratona)1974.01:26:51
6.Ante Živković (Ne stišćemo pauze)1990.01:28:26
7.Marko Kožul (MT respiratori)1993.01:29:49
8.Dražen Filipović (MT tim)1980.01:30:09
9.Drago Majdanac (Mladići)1966.01:30:57
10.Adi Šaljić (CR 387 2)2001.01:31:29
11.Darko Lončar (CR 387 1)1978.01:31:39
12.Željko Pavlović (Ugljevik miners)1987.01:31:47
13.Kristijan Bilić (MT respiratori)1987.01:31:52
14.Dejan Vidović (MT respiratori)1974.01:32:15
15.Žarko Jovanović (ARK Modriča)1987.01:32:41
16.Nedim Efendić (AK Pace C)1994.01:33:34
17.Vedad Piralić (AK Pace B)2004.01:33:40
18.Stefan Đukić (Ugljevik miners)1989.01:33:50
19.Kenan Halvadžija (AK Pace C)1982.01:34:00
20.Alen Raonić (CR 387 1)1985.01:34:22
21.Ibrahim Zubača (CR 387 2)1989.01:34:57
22.Vladimir Pokrajčić (Jacići Peča)1992.01:35:01
23.Ivan Đurić (Tetima SCT)1994.01:35:11
24.Vedran Markotić (Sanus Motus CT1)1985.01:35:12
25.Ivan Pokrajčić (Jacići Peča)1990.01:36:10
26.Vladimir Selec (Mladići)1967.01:36:15
27.Radomir Mirković (Mladići)1960.01:36:16
28.Haris Mašić (SD Ultra Bihać)1985.01:36:32
29.Feđa Špuren (Ak Pace D)1986.01:36:47
30.Bernard Pokrajčić (Jacići Roli)1987.01:36:52
31.Armin Husika (Kakanjski rekreativci)1991.01:37:16
32.Faris Begluk (AK Pace A)2000.01:39:01
33.Admir Jahić (Tetima SCT)1973.01:39:14
34.Tomislav Pokrajčić (Jacići Roli)1986.01:39:15
35.Mario Zelenika (Ćiro)1974.01:39:40
36.Aldin Muminović (AK Pace B)1985.01:40:12
37.Đorđe Munjas (Somaratonci)1978.01:41:20
38.Dino Crnkić (Tetima SCT)1988.01:43:18
39.Mahir Šabić (Gračanica RT)1990.01:43:25
40.Mahir Mujić (Ak Pace D)1991.01:44:21
41.Muamer Ćosić (AK Pace A)1990.01:45:46
42.Branimir Pokrajčić (Jacići Peča)1994.01:46:40
43.Mario Lovrić (DRIMM tim)1981.01:46:47
44.Almin Durmić (Gračanica RT)1982.01:48:00
45.Samir Šišić (Gračanica RT)1996.01:48:00
46.Zoran Bilić (Sanus Motus CT1)1987.01:48:32
47.Adnan Selimagić (CR 387 2)1983.01:48:46
48.Esmin Brodlija (Kakanjski rekreativci)1984.01:48:52
49.Teo Klepo (Ćiro)1979.01:49:41
50.Miroslav Đerić (DRIMM tim)1984.01:50:04
51.Zoran Marković (Zenica DT)1974.01:50:37
52.Marco Pellegrini (Sogo Run Club)1984.01:51:01
53.Goran Puškar (Mladići)1974.01:54:27
54.Edin Ličina (AK Pace C)1988.01:54:30
55.Domagoj Zmaić (DoDaMa)1986.01:55:30
56.Danilo Vasiljević (ARK Modriča)1985.01:55:47
57.Edin Badžak (AK Pace A)1976.01:55:52
58.Đani Kosović (Ćiro)1971.01:56:10
59.Anis Odobašić (Gračanica RT)1988.01:57:06
60.Damir Šetka (DoDaMa)1987.01:57:07
61.Nicolae Golea (MT tim)1990.01:57:10
62.Jasmin Nukić (ARK Živinice)1989.01:57:43
63.Mario Čeliković (DoDaMa)1985.01:58:12
64.Davor Tkalčić (Seke tim)1968.01:59:21
65.Goran Gogić (Fjaka Team)1980.01:59:35
66.Selmin Pamuk (Ak Pace D)1979.01:59:54
67.Nedim Šišić (Gračanica RT)1980.02:00:31
68.Atila Sič (Somaratonci)1973.02:00:39
69.Eldin Omeragić (Kakanjski rekreativci)1987.02:01:18
70.Krešimir Sliško (AK Puls)1965.02:01:27
71.Andro Pivac (Fjaka Team)1980.02:03:00
72.Miloš Kostić (Klub 100 maraton)1941.02:03:16
73.Jozo Petrović (Jacići Peča)1993.02:03:40
74.Dodong Sanrick (Sogo Run Club)1985.02:04:09
75.Nenad Erić (Otpisani)1987.02:04:23
76.Čedomir Ikić (Zenica DT)1975.02:07:07
77.Goran Skok (Samo da se trče)1975.02:07:16
78.Anel Ramić (SD Ultra Bihać)1977.02:07:16
79.Rasim Junuzović (SD Ultra Bihać)1975.02:07:16
80.Drago Jurič (AK Puls)1962.02:11:24
81.Marko Batić (Klub 100 maratona)1946.02:14:05
82.Miralem Rešidović (LZN)1984.02:17:26
83.Sanjin Žuljević (AK Pace C)1986.02:22:45
84.Ante Pokrajčić - Roli (Jacići Roli)1985.02:29:54
85.Stefan Jenko (ARK Modriča)1988.02:33:59
86.Drago Boroja (Klub 100 maratona)1953.02:34:22
87.Milan Kovačić (Somaratonci)1988.02:44:42
88.Amir Abdihodžić (SD Ultra Bihać)1986.02:52:57
89.Mirza Šišić (SD Ultra Bihać)1985.03:06:57
90.Mladen Stevanović (Ugljevik miners)1987.03:12:16

Najnovije

4. KOZARA ULTRA TRAIL: Održane trke na 10 i 23 kilometra

Moje trčanje – trcanje.net Poslije Hranisava Ultra Traila to je još jedna trka koja ove godine...

1. ŽIVINICE ZA 10: Većina učesnika trčali dužinu od oko 7.600m

Moje trčanje - trcanje.net Trka “Živinice za 10” je imala start ispred zgrade gradske uprave Živinice,...

7. DUVANJSKA DESETKA: U Tomislavgradu 187 finišera na dvije distance

Moje trčanje - trcanje.net Osim glavne trke na 10 kilometara, održana je i trka građana na...

NEDOUMICE U TRČANJU: Istine i mitovi iz trkačkih krugova (2)

Pripremio: Dražen Filipović Sigurno ste od drugih trkača načuli neki dobar recept za napredak u treningu...

ANA ŠTEFULJ / DNEVNIK JEDNOG TRKAČA: Tajna mog napretka

U potrazi za odgovorom na ovo pitanje često koristimo različite izvore, a nerijetko volimo čuti...
error: Sadržaj je zaštićen!
X

Naš portal koristi tzv. kolačiće kako bi osigurali bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost. više informacija

Postavke kolačića možete kontrolirati i konfigurirati u Vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se s korištenjem kolačića.

Zatvori