1. TRKA 5 MLINOVA: Premijerno izdanje sa 83 finišera

Danas je sa startom u 10 sati u organizaciji AK Banja Luka u Krupi na Vrbasu održano premijerno izdanje trke "5 mlinova".

117
Foto: Đoko Bursać
Banner

Moje trčanje – trcanje.net

Premijerna “Trka 5 mlinova” (blizu 5km uz kombinaciju asfalta i trail staze) je zaključena sa ukupno 83 finišera.

Najbolji su na pojedinačno bili (muška konkurencija): 1. Kristijan Šljivić (18:37), 2. Đorđe Jerković (18:56), 3. Zoran Arbutina (20:27); (ženska konkurencija): 1. Snježana Pisarić (21:43), 2. Dragana Roljić (24:46), 3. Irena Polik (25:06).

Kompletne rezultate provjerite na OVOM LINK-u.

Vaši komentari

Patreon
Podijeli objavu
Prethodni članak2. BROĆANSKA DESETKA: Lomb i Szabo najbrži; 68 finišera
Moje trčanje - trcanje.net je prvi bh. specijalizirani web portal o trčanju. Cilj nam je popularizacija i promoviranje trčanja, prije svega u Bosni i Hercegovini. Osobit naglasak stavljamo na promociju prirodnih ljepota i kulturno-povijesne baštine naše zemlje.